VEK BASIC

W MINI STUDIO VEK

W mini studio VEK przygotujemy dla Ciebie plan nagraniowy wyposażony w profesjonalną kamerę, mikrofon (klapowy lub na statywie), oświetlenie (w tym ring oświetleniowy!), białe tło fotograficzne oraz opcjonalnie biurko i krzesło. Materiał możesz nagrać i wykorzystać później (podstawowy pakiet nie zawiera postprodukcji nagranego materiału) lub streamować na żywo na jedną z wybranych przez siebie platform, na której masz konto (Facebook, YouTube, Zoom itp.).
Nasze studio jest dedykowane do nagrań jednoosobowych w planie bliskim (popiersie), średnim (od pasa w górę) oraz amerykańskim (od kolan w górę). Możemy też zaaranżować studio na styl biurowy.
Przed i podczas nagrania do Twojej dyspozycji będzie koordynator, który ustawi plan, światło i mikrofon oraz włączy nagrywanie lub stream.
Pamiętaj, że nagrany przez Ciebie materiał może wymagać postprodukcji (przycięcia, montażu, poprawienia kolorów, dodania grafik, animacji, muzyki). Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!
W 4 godziny musisz zmieścić się z próbą i docelowym nagraniem. Dobre przygotowanie skróci czas próby i zaoszczędzisz czas w studio.

Pssst! Ten pakiet to idealne rozwiązanie do realizacji podcastu!

 

VEK TAKE AWAY

Zorganizuj studio nagraniowe w dowolnym miejscu! Wybierz lokalizację i zamów pakiet medium wraz z obsługą. Przyjedziemy, ustawimy plan i zrealizujemy nagranie / transmisję w Twoim domu, biurze czy innej przestrzeni.

Miejsce i prawo do jego wykorzystania na realizację nagrania są po Twojej stronie. Z chęcią pomożemy dobrać idealne wnętrza do potrzeb Twojego projektu, zajmiemy się wystrojem i formalnościami.

Koszt VEK Basic Take Away: 2500 PLN brutto (dotyczy dojazdu na terenie Warszawy)

Podane ceny pakietów to ceny brutto uwzględniające 23% VAT.

Zamów VEK LUB DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

info@digital.nuhorizons.pl

(+48) 669 724 353

Jako NU Horizons działamy w branży MICE od 2006 roku. Zrealizowaliśmy w tym czasie ponad 3000 eventów. W nowej rzeczywistości stworzyliśmy brand Digital_NUH dedykowany wyłącznie wydarzeniom on-line.

Polish