VEK MEDIUM

W MINI STUDIO VEK

W pakiecie Medium masz wszystko to co w Basic, czyli: plan nagraniowy wyposażony w profesjonalną kamerę, mikrofon (klapowy lub na statywie), oświetlenie (w tym ring oświetleniowy!), białe tło fotograficzne oraz opcjonalnie biurko i krzesło. Materiał możesz nagrać i wykorzystać później (podstawowy pakiet nie zawiera postprodukcji nagranego materiału) lub streamować na żywo na jedną z wybranych przez siebie platform, na której masz konto (Facebook, YouTube, Zoom itp.).

Dodatkowo Twój materiał będzie realizowany za pomocą OBS Studio – oprogramowania umożliwiającego płynną i profesjonalną realizację live z użyciem materiałów multimedialnych (filmy, animacje, plansze, belki z podpisami) i dwóch planów kamerowych. Takie rozwiązanie urozmaici transmisję, pozytywnie wpłynie na utrzymanie uwagi widza, ale też umożliwi zrobienie krótkiej przerwy, podczas której będziesz mógł odetchnąć lub sprawdzić dalszą część wykładu bez bycia non stop na wizji.

Nasze studio jest dedykowane do nagrań jednoosobowych w planie bliskim (popiersie), średnim (od pasa w górę) oraz amerykańskim (od kolan w górę). Możemy też zaaranżować studio na styl biurowy.

Przed i podczas nagrania do Twojej dyspozycji będzie koordynator, który ustawi plan, światło, mikrofon, włączy nagrywanie lub stream oraz zajmie się przygotowaniem i obsługą OBS Studio.

Pamiętaj, że nagrany przez Ciebie materiał może wymagać postprodukcji (przycięcia, montażu, poprawienia kolorów, dodania grafik, animacji, muzyki). Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

W 4 godziny musisz zmieścić się z próbą i docelowym nagraniem. Dobre przygotowanie skróci czas próby i zaoszczędzisz czas w studio.

 
VEK TAKE AWAY

Zorganizuj studio nagraniowe w dowolnym miejscu! Wybierz lokalizację i zamów pakiet medium wraz z obsługą. Przyjedziemy, ustawimy plan i zrealizujemy nagranie / transmisję w Twoim domu, biurze czy innej przestrzeni.

Miejsce i prawo do jego wykorzystania na realizację nagrania są po Twojej stronie. Z chęcią pomożemy dobrać idealne wnętrza do potrzeb Twojego projektu, zajmiemy się wystrojem i formalnościami.

Koszt VEK Medium Take Away: 3000 PLN brutto (dotyczy dojazdu na terenie Warszawy)

Podane ceny pakietów to ceny brutto uwzględniające 23% VAT.

Zamów VEK LUB DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

info@digital.nuhorizons.pl

(+48) 669 724 353

Jako NU Horizons działamy w branży MICE od 2006 roku. Zrealizowaliśmy w tym czasie ponad 3000 eventów. W nowej rzeczywistości stworzyliśmy brand Digital_NUH dedykowany wyłącznie wydarzeniom on-line.

Polish