VEK PRO

W MINI STUDIO VEK

Pakiet Pro zawiera w sobie wszystko co pakiet Medium, a więc: plan nagraniowy wyposażony w profesjonalną kamerę, mikrofon (klapowy lub na statywie), oświetlenie (w tym ring oświetleniowy!). Tłem do Twoich nagrań może tu być nie tylko białe tło, ale także ekran diodowy 2×2,5. Możesz na nim wyświetlić logo swojej firmy, zdjęcia, animacje itp. Dzięki temu Twoje nagranie nabierze profesjonalnego, telewizyjnego charakteru!

W studio VEK możesz nagrać materiał  i wykorzystać go później (podstawowy pakiet nie zawiera postprodukcji nagranego materiału) lub streamować na żywo na jedną z wybranych przez siebie platform, na której masz konto (Facebook, YouTube, Zoom itp.).

Stream zrealizowany zostanie za pomocą OBS Studio – oprogramowania umożliwiającego płynną i profesjonalną realizację live z użyciem materiałów multimedialnych (filmy, animacje, plansze, belki z podpisami) i dwóch planów kamerowych. Takie rozwiązanie urozmaici transmisję, pozytywnie wpłynie na utrzymanie uwagi widza, ale też umożliwi zrobienie krótkiej przerwy, podczas której będziesz mógł odetchnąć lub sprawdzić dalszą część wykładu bez bycia non stop na wizji.

Nasze studio jest dedykowane do nagrań jednoosobowych w planie bliskim (popiersie), średnim (od pasa w górę) oraz amerykańskim (od kolan w górę). Możemy też zaaranżować studio na styl biurowy.

Przed i podczas nagrania do Twojej dyspozycji będzie koordynator, który ustawi plan, światło, mikrofon, zaprogramuje diodę, włączy nagrywanie lub stream oraz zajmie się przygotowaniem i obsługą OBS Studio.

Pamiętaj, że nagrany przez Ciebie materiał może wymagać postprodukcji (przycięcia, montażu, poprawienia kolorów, dodania grafik, animacji, muzyki). Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

W 4 godziny musisz zmieścić się z próbą i docelowym nagraniem. Dobre przygotowanie skróci czas próby i zaoszczędzisz czas w studio.

 

Zamów VEK LUB DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

info@digital.nuhorizons.pl

(+48) 669 724 353

Jako NU Horizons działamy w branży MICE od 2006 roku. Zrealizowaliśmy w tym czasie ponad 3000 eventów. W nowej rzeczywistości stworzyliśmy brand Digital_NUH dedykowany wyłącznie wydarzeniom on-line.

Polish